Umów wizytę

SILNIKI

Zajmujemy się kompleksową naprawą silników oraz skrzyń biegów wszystkich typów pojazdów osobowych i dostawczych.

NAPRAWA SILNIKA

UMÓW WIZYTĘ

ZADZWOŃ

505 041 233

LUB

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Silnik samochodu jest jego sercem. Awaria tego podzespołu oznacza jego całkowite unieruchomienie. Współcześnie produkowane silniki samochodowe są niezwykle skomplikowanymi mechanizmami, których naprawa wymaga specjalistycznego sprzętu, oprzyrządowania oraz dogłębnej wiedzy. Tylko zakład mechaniczny zatrudniający wykwalifikowanych i przeszkolonych mechaników jest w stanie uporać się z tego typu awarią.

Dzięki nowocześnie wyposażonej stacji diagnostycznej jesteśmy w stanie przeprowadzić diagnozę wszystkich rodzajów obecnie stosowanych silników samochodowych. Nasi kompetentni mechanicy naprawią każdą usterkę. Dzięki nam, naprawa silnika Twojego samochodu nie będzie oznaczała długotrwałego unieruchomienia pojazdu. Umów się na konkretny termin a my zajmiemy się resztą.

Naprawa SKRZYNI BIEGÓW

Dzięki posiadanemu przez nas wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy naprawy skrzyń biegów zarówno manualnych jak i automatycznych.

Przystępując do naprawy – po rozebraniu, gruntownym umyciu i weryfikacji wszystkich części – przedstawiamy kosztorys naprawy.  Wykonujemy również usługi w zakresie montażu i demontażu skrzyń biegów z pojazdu. Przeprowadzamy naprawy bieżące, główne i pogwarancyjne oraz ekspertyzy techniczne.

Nasza oferta to profesjonalny serwis manualnych i automatycznych skrzyń biegów:

  • naprawy
  • przeglądy
  • diagnostyka komputerowa
  • wymiana oleju

AUTOFER

uL. RZEMIEŚLNICZA 2

86-300 Grudziądz

tel. 505 041 233

e-mail: autofer@wp.pl

Godziny otwarcia

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

poniedziałek - piątek: 7.00 - 20.00

sobota: 7.00 - 15.00

SERWIS

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

sobota: 8.00 - 13.00