Umów wizytę

ELEKTROMECHANIKA

Obecne wymogi bezpieczeństwa i ekologii oraz rozwój techniczny zmusiły konstruktorów nowych samochodów do stosowania innowacyjnych technologii. Dają one szereg możliwości dostosowania Państwa samochodów do spełnienia indywidualnych potrzeb. Wyposażeni w nowoczesne urządzenia diagnostyczne i fachową wiedzę pomożemy w ich uruchomieniu i wygodnym eksploatowaniu.

UMÓW WIZYTĘ

ZADZWOŃ

505 041 233

LUB

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Naprawa samochodowych instalacji elektrycznych.

Podnoszące się systematycznie standardy wyposażenia samochodów, zwiększające wygodę i bezpieczeństwo pasażerów, mają pewien skutek uboczny w postaci pojawiania się w samochodzie coraz to nowych podzespołów i wymaganych do ich działania instalacji. Wystarczy porównać Golfa I, przebój lat siedemdziesiątych z jego współczesną wersją numer piąty. Masa pojazdu, mimo niewielkich różnic w gabarytach, wzrosła o kilkaset kilogramów, głównie za sprawą dodatkowych podzespołów poprawiających bezpieczeństwo, sterujących pracą silnika, zawieszenia, oraz zwiększających komfort, jak klimatyzacja, czy elektrycznie napędzane szyby.

Nasza firma zajmuje się diagnostyką i naprawą elektroniki występującej w samochodzie, począwszy prostej wymiany żarówek, naprawy układów wtryskowych (benzynowych, diesla), poprzez układy klimatyzacji, układy bezpieczeństwa (airbag, abs, asr, esp itp.), po układy komfortu (centralne zamki, elektryczne podnoszenie szyb, ogrzewanie lusterek itp.).

Szczegółowy zakres usług:

  • Diagnostyka i naprawa elektroniki
  • Dostosowanie modułów sterujących
  • Naprawa instalacji elektrycznych i światłowodowych
  • Naprawa silników krokowych,rozruszników i alternatorów
  • Naprawa sterowników silnika
  • Naprawa pompowtryskiwaczy.

AUTOFER

uL. RZEMIEŚLNICZA 2

86-300 Grudziądz

tel. 505 041 233

e-mail: autofer@wp.pl

Godziny otwarcia

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

poniedziałek - piątek: 7.00 - 20.00

sobota: 7.00 - 15.00

SERWIS

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

sobota: 8.00 - 13.00